Přihlášení
Přihlašovací jméno

Heslo

Nabídka pro kolektivy

Výsledky našich projektů publikujeme, získané zkušenosti ale nabízíme i přímo. Nejčastěji školám a dětským táborům. Popíšeme zde základní možnosti jako startovací bod. Mějte prosím na paměti, že ve skutečnosti pokaždé s klientem formulujeme specifické cíle spolupráce. Od následujících startovacích bodů se tedy leckdy dostáváme poměrně daleko.

Ochrana člověka za mimořádných událostí a první pomoc

Metodiku výuky OČMU jsme v rámci projektu NAPLNO pilotovali prostřednictvím dopoledních cvičení na školách. Zahrnovala rozličná témata, od první pomoci po zvládání autonehod či požárů. Tato cvičení pro zájemce realizujeme dál. Na rozsahu časovém i tematockém se lze dohodnout. Výhodou je využití kvalitního materiálu zakoupeného pro projekt a odladěná metodika výuky. Velmi upřednostňujeme aktivní účast učitelů ve výuce, aby si metodiku osvojili také.

Hry ve tmě

Tma dodává mnoha hrám nový rozměr a může usnadnit plnění rozličných cílů. Ať už jde o rozvoj vztahů ve skupině, orientační dovednosti, schopnosti řešení problémů či poznávání sebe sama a posouvání vlastních hranic či cvičení důvěry, tma přináší zajímavé obohacení. Na druhou stranu s sebou nese rizika, kterým je dobré předcházet. Nabízíme realizaci programového bloku s využitím tmy. Nastavíme ho společně tak, aby byl v souladu s cíly celé akce a zároveň zachoval vysokou úroveň bezpečnosti.

Lanové překážky

Lanové překážky lze využít jako atrakci i výukový prvek. Stavíme překážky nízké, vysoké i atypické, jako např. lanovky. Zároveň zajistíme vedení programu včetně zabezpečení pro účastníky (úvazky, helmy atd.). Co naopak potřebujeme my, jsou vhodné stromyv místě konání akce a svolení jejich majitele.

Ostatní

Z dalších možností zmíníme adaptační kurzy pro prváky a jejich učitele i další zážitkové akce, motivační programy (matematika, informatika), workshopy studijních dovedností a mnoho dalších. Neváhejte se na nás obrátit i s mnohem neobvyklejším příním - je velmi pravděpodobné, že mezi našimi kontakty najdeme takový, který vám budeme moci doporučit.

Detaily spolupráce vyladíme společně, ozvěte se na adresu info (zavináč) osjak (tečka) cz.

Aktuality