Přihlášení
Přihlašovací jméno

Heslo

předVánoční besídka

Termín:

1. - 3. 12. 2006

Místo:

Pardubice, ten kostel co tam má Jiřík kancelář, jak to jen popsat, když jsem PRAŽÁK?

Co jako:

Jelikož jsme letos vůbec nestihli poprázdninové setkání s fotkami a povídáním, trochu odlehčíme předvánoční shon a v prosinci se sejdeme, dáme si čaj (nebo vánoční punč?), povyprávíme prázdninové zážitky a prohlédneme ty fotky. Mělo by se nám podařit zajistit techniku, takže bychom promítali fotky na velké plátno.

Akce by se konala v kostele v Pardubicích, kde máme pronajaté kanceláře. Je tam nejlepší akustika v Pardubicích (dřív tady sídlila a hrála Vč. filharmonie) a tak bychom prohlížení a povídání mohli spojit s vánoční besídkou. Učinkovat bychom mohli samozřejmě všichni, lépe řečeno ti kdo by chtěli.

Zhrubý program:

Pátek: Už můžete dorazit, dáme nějaké deskové hry a poklábosíme.

Sobota: Promítání fotek z prázdnin se stručným komentářem, povídání, hraní a zpěv v kostele, možná účast na vánočním koncertě, který se v kostele shodou okolností taky uskuteční.

Neděle: Dokončení promítání, deskové hry, zdráhavý odjezd domů.

Ve volných chvílích:Posezení nad našimi stránkami - co se nám líbí a co se nám nelíbí, co bychom chtěli jinak a jak to udělat, aby byly stránky pro všechny co nejužitečnější. Dále příjem přihlášek a podobné oficiality. Taky už budeme vědět, jak jsme dopadli s grantem, tak to trochu pořešíme. No a v neposlední řadě si uděláme takovou malou výměnu zkušeností z právě proběhlé CVVZ.

Kulturní program předběžně tvoří:

Mauťa - flétnička
Davídek - bubínky
Coufi - housle
Kašpy - první a druhá kytara
Terka - první a druhá kytara
Bára - první, druhý a ostatní hlasy, sólový zpěv
Lucka D. - první, druhý a ostatní hlasy, sólový zpěv
Čip a Dejl - mužský sbor
Martin Holý, Fíťa - od každého něco
ostatní - pískej nebo tluč

S sebou:

Karimatku, spacák - spát se taky v kostele, nějaký jídlo, ale to se dá koupit i tady (asi 200 metrů), prázdninové fotky (nejlíp třeba na CD), hudební nástroj a předvánoční náladu.

Aktuality