Přihlášení
Přihlašovací jméno

Heslo

Proč lana od nás?

Máme zkušenosti:

Stavíme lanové překážky od roku 2003 pro školy, neziskové organizace, obce i pro firmy, na akcích nekomerčních i komerčních. Zajistíme programy pro sportovní i zábavné dny, festivaly, pro rozvoj týmové spolupráce. Budujeme originální lanové atrakce a efekty. V letech 2004-2009 jsme se pravidelně ve spolupráci s občanským sdružením Prostor Pro a Magistrátem města Hradce Králové podíleli na organizaci tradiční akce Labyrint lan.


Dbáme na odbornost  a bezpečnost :

Opíráme se o tým zkušených instruktorů, který svoji odbornost neustále prohlubuje pravidelným vzděláváním. Garantujeme bezpečnost, pro stavbu lanových překážek jsme akreditováni licencí MŠMT. Používáme výhradně materiál, který splňuje normy ČSN, EN, UIAA, pravidelně jej kontrolujeme.

Máme dobré reference

Naše programy absovovaly bez nehody již tisíce spokojených a nadšených účastníků, mimo jiné z těchto organizací:

Junák, svaz skautů a skautek, Česká obec Sokolská, ZŠ Radiměř, DDM Holice, ZŠ Holice, Pedagogicko-psychologická poradna Plzeň, atd…OEZ, ČSOB Pojišťovna, Foxconn CZ, Komerční banka, Unipap. a. s., Svět oken, s. r. o.,  Novartis ČR, Východočeské divadlo; EducaNet, s. r. o.,  Prospera, s. r. o., Junák,

 

Aktuality